Huviringid

Vibulaskmise treening

Alates 2011. aasta sügisest on Vohnja koolilastel võimalus võtta osa vibulaskmise treeningutest. Treener on Kadi Koort, I kategooria vibutreener, kes on Euroopa meistrivõistlustelt toonud mitu auhinnalist kohta. Treeningud toimuvad reedeti kahes grupis ja kestab ühe tunni.

1. grupp alustab kl 13.30

2. grupp alustab kl 14.30

Treeningu kuutasu on 5 eurot.
Treeneriga saab ühendust meiliaadressil info(ät)viburada.ee

Koorilaul

Vohnja kooli õpilased laulavad kord nädalas teisipäeviti kooris, neljapäeviti käib laulmas ansambel. Koorilaulmist ja ansamblit juhendab muusikaõpetaja Kaida Mikola. Kooli ja lasteaia ühisüritustel saavad lavakogemuse kõik õpilased ning lasteaialapsed.

Näitering

Igal aastal leidub tragisid õpilasi, kes näiteringist osa võtavad. Näiteringi juhendavad õpetajad Tiina Poopuu ja Õnne Kiviperk, muusikaõpetaja Kaida Mikola paneb kokku muusikalise osa. Näidendiga on võetud osa mõisakoolide ning teistest teatrifestivalist. Etenduse antakse ka Kadrinas ja Vohnjas. Jõulunäidendites osalevad kõik õpilased ja lasteaialapsed.

Robootikaring

Alates 2017. aastast on koolilastel ja -eelikutel võimalus osa saada robootikaringist. Tehnilise mõtlemise ja programmeerimise vastu huvi tekitamine ja algtõdede õpetamine on üks tähtsamaid väljakutseid tänapäeval, sest tehnoloogia tuleb meie ellu igas valdkonnas. Ringis osaledes tekib lastel arusaam ja seos virtuaalse ja reaalse maailma vahel ning laiemalt arendab robotite ehitamine ja programmeerimine nii käelist tegevust, loogilist mõtlemist, meeskonnatööd kui väljendusoskust.